Deze site wordt u aangeboden door Rowa Druk & Media

Leden

Bedrijf Naam Websites
Autoservice van Tongerlo Chris van Tongerlo www.autoservicevantongerlo.nl
A.W. Krijger & Zn. Arjan Krijger
AB Vakwerk in personeel Patrycja Klaver www.abnoordholland.nl

Agratechniek Jan Appelman www.agratechniek.nl
Amazing Kids BV Wim Gerssen www.amazingkids.nl
Annapee BV bestuur en toezicht Corry de Lange www.annapee.nl
AP Fotografie van Bentum Rosemarie van Bentum www.apfotografie
Appelman bouwbedrijf Frank/René Winter www.bouwbedrijfsappelman.nl
ASG Schildersbedrijf Govert-Jan Jongejan www.ambachtschilders.com
AWB Mechanisatie Jacco v. Kooten www.awb-mechanisatie.nl
Bakker Verwarming Jan Bakker www.jan-bakker.nl
Bakkerij Alkemade Aart Alkemade www.bakkerijalkemade.nl
Beckers Printing Service Ingrid Beckers www.beckersprint.nl
Beerse Makelaardij Dirk Beerse www.beersemakelaardij.nl
Bert Lachenal Bert Lachenal www.lachenal.info
Blijmetbloemen.nl Hans en Linda v.d.Geest www.blijmetbloemen.nl
Bloemenlust
Blokker
Jan Veldman
Age Hoekstra

www.blokker.nl
Boudewijn Hosmus Keukenambacht Ellen Hosmus  www.boudewijnhosmus.nl
Bouwbedrijf F.X. Huiberts John Huiberts www.fxhuiberts.nl
CTR/Hollands Kroon Marijke Hendriks www.ctrhollandskroon.nl



Data Extract Frank Hollander www.dataextract.nl
Bierman schildersbedrijf
Bruna 
Deen supermarkt

Willem Bierman
Fulco Westra
Sebastiaan van Duist

www.deen.nl
Bar De Dors(t)vlegel Rina en Dennis Terpsma https://www.facebook.com/BarDeDorstvlegel?fref=ts
De Graaf Bloembollen Bert de Graaf



Dille Bloemsierkunst Pierre/Jose Bontje www.dille.nl
Doolaard Gallerie  Elly Doolaard www.keesdoolaard.com
Drogisterij Anna Natasja Pruisscher
www.diodrogist.nl
Slagerij Sander Duin Sander Duin sanderduin.uw-slager.nl
E. van Westen Elektro Erwin van Westen www.vanwestenenelektro.nl
Gastouderopvang Diamant
Hipenmamabox.nl
Yvette de Graaf                Carola Masus
www.hipenmambox.nl
Eendracht Adventures Dolf Geertzema www.eendracht-adventures.nl
Eetcafé De Brug  Fred & Miriam Fasse www.hoteldebrug.nl
Elma fashion Elma Rempt
EP Dorrestijn Installatieburo Jan Dorrestijn www.dorrestijn.info
Expert Breezand Antoine Huiberts www.expert.nl
P.Deken kozijn en timmerbedrijf Patrick Dekenhttp://kozijnbedrijfpdeken.nl
FCAP Monique Broers www.fcap.nl
Huisartsenpraktijk Breezand A.I.van Heusden www.huisartspraktijkbreezand.nl
Frank Leijen Transport Frank Leijen www.frankleijen.nl


Garage de Block Adri de Block www.garagedeblock.nl


Vakgarage Ton Blokker Ton/Ans Blokker www.garagetonblokker.nl
H. van Baaren Hennie v.Baaren www.vanbaarenschilderwerken.nl
Hagoort Besturingstechniek Arie Hagoort www.ahbest.nl
Hema Paola Blokzijl www.hema.nl
Henk Kuijper sloopwerken
www.kuijpersloopwerken.nl
HGS Diensten Jeffrey Holman www.hgssportprijzen.nl
Hollands Noordkop George Looyesteyn www.hollandsnoordkop.com
Hubo Bouwbedrijf Broers Monique Broers www.hubobroers.nl
ISD Kop van Noord-Holland
Innovine
Jumbo supermarkt
Kitty Vermeer
Mark van der Pal
Anita Pfeijffer
www.isdnoordkop.nl
www.innovine.nl
www.jumbo.com
J. van der Sluis BV Jan v.d.Sluis www.jvandersluis.nl
In Verbinding coachingJack Sikking www.in-verbinding-tcb.nl
Jongejans Kraanverhuur Jan Jongejans www.jkv.nl
Kaandorp Installatie Piet Kaandorp www.kaandorpinstallaties.nl
KAPPIO Marga Hendriks www.kappio.nl
Kerkhof Schoenmode Ronald Peters www.schoenmodekerkhof.nl
Koopman & Co Erik Knapen www.koopman-en-co.nl
Kooy tweewielers
Kaas & Jacob
Jurgen Kooy
Jacob Cornielje
www.kooij-tweewielers.nl
UlRi4You Ulrika en Richard Hogendoorn www.ulri4you.nl
Küster-Effort BV Dhr. van der Avoird www.storevannederland.nl



Landgoed Hoenderdaell Robert Kruijff www.landgoedhoenderdaell.nl
Langeveld Allround Service
Lex hair en beauty
Bart Langeveld
Alex en Susan Kroon

www.lexhairenbeauty.nl
Life Saving West Friesland Ina Jansen-Speelmans
Limpers Design Vincent Limpers www.limpersdesign.nl
Loon- en Aannemingsbedrijf Jo Vermaire en Zoon BV
Marees Media
MarjanSchrijft.nl
Jack Vermaire
Anika Marees
Marjan Hartog-Feddema
www.jovermaire.nl
www.mareesmedia.nl
www.marjanschrijft.nl
Ma-d'r-liefjes Fam.v.d.Berg www.maderliefjes.nl
Makelaardij L.G. Borst Loek Borst www.kantoorborst.nl
Meskers Media Affairs Theo Meskers www.meskers.nl
MORE Corporate Finance & Solutions
Robbert Kwast www.morecfs.nl
Mirko Holding BV
Moras administratie
M.A.Hruska
Nancy Moras

Molenaar Zonwering André Molenaar www.andremolenaar.nl
Multimate Francis Scheerstra www.multimate.nl
Miriandi cafetaria snackbar

Mimo Abou Hagar

www.miriandi.nl
Muntjewerf & Co Frank Muntjewerf www.famuntjewerf.nl
Muntjewerf Graafmachines Pieter Muntjewerf/Robert Regelink www.muntjewerfgraafmachines.nl

Noorderkwartier NV Fred Okkers www.noorderkwartier.nl
Notariskantoor Baalman Willemien Baalman www.nhnnotarissen.nl
Nuland Woonstijl Walter van Nuland www.nulandwoonstijl.nl
Omnyacc Huyg & Partners Dennis Bierman www.omnyacc.nl
Optiek Leon Tineke/Leon Koks www.optiekleon.nl
Telecombinatie
Cor Postumus https://www.telecombinatie.nl/telefoonwinkels/anna-paulowna
Poda Omheiningen Noord-Holland
Prins & Koster advocaten
Pension Hotel Ewijcksluis
Polderij eeterij/drinkerij
Han van Schie
Marco Berbee
Marja Smit
Tanita van Ham/Alberto van de Water
www.poda-omheiningen.nl
www.prinsenkosteradvocaten.nl
www.ewijcksluis.nl
www.restaurantdepolderij.nl
Pruim autoschade
Sample 29

Bert/Edo Pruim
Rianne Rotteveel

www.autoschadebpruim.nl
www.sample-29.nl
Smaak Breezand Sophie Anne de Vroome www.smaakbreezand.nl

Rabobank Bas Apeldoorn www.rabobank.nl/nhn
REGELSAMMY Sanne van dorp www.regelsammy.nl
Re/max Diana van Graven Diana van Graven www.remax.nl
Restaurant La Première Simone Venekamp www.lapremiere.nl



Rolf van Kampen Rolf van Kampen www.vkampenso.nl
Rood Installatiebedrijf BV Piet, Paul en Jack Rood www.rood.nl
Roovershof Boomkwekerij Jan Roovers www.roovershof.nl
Roozing auto's & aanhangers Peter en Lia Roozing www.roozingauto.nl
Rowa druk & media Jurgen Wagenaar www.rowa.nl
Sander Duin slagerij Slagerij Sander Duin www.sanderduin.uw-slager.nl
Schepers Keukendesign Erik Schepers www.scheperskeukendesign.nl
Schoenmakerij Van der Meer Wijnand v.d.Meer www.schoenmakerijwijnandvandermeer.nl
Tweewielercentrum Theo Schra Karin Schra www.theoschra.nl
Schuur installatie Sven Schuur www.olofschuur.nl
Slagerij Niek Kramer Niek Kramer www.niekkramerkeurslagerij.nl
Snackbar Ben John Schelfhout www.cafetariaben.nl
SNIP Muziek & Entertainment Marcel Meijer www.sniproductions.nl
Spes autobanden
The Travel Company You & Me
Amrin Müller
Judith Deutekom - Mieke Schenk
www.spesautobanden.nl
www.youandmereisadvies.nl

Travel Counsellors
Tediek Interieurbouw

Etienne van Leur

Robert Tediek

www.travelcounsellors.nl/etienne.vanleur

www.roberttediek.nl
Temme autobedrijf Peter Temme www.autobedrijftemme.nl
Tim Bontje hoveniersbedrijf Tim Bontje www.timbontje.nl
Trabiss International Peter Zijlstra www.trabiss-int.com
Tuincentrum Hollander BV
UlRi4You
Martien Huiberts
Ulrika en Richard Hoogendoorn
www.tuincentrumhollander.nl

www.ulri4you.nl
Van der Plas Woonprofessionals  Paul Lenders www.vanderplaswoonprofessionals
Van Dijk-Ruijgrok Edwin van Dijk www.vandijkruijgrok.nl
Van Lierop Adviesgroep Frank van Lierop www.vanlieropadviesgroep.nl


Sierhekwerken Verbruggen Nico Verbruggen www.sierhekwerkenverbruggen.nl

Verheul Makelaardij Peter van Trappen www.phverheul.nl
VG Softwaredesign Van Grieken Peter van Grieken www.vgsoftware.nl
VIB-advies in veiligheid Jacob Jongejans www.veiligheidinbedrijf.nl
Vierveijzer administraties Marian Vierveijzer www.vierveijzer.nl
VDE ICT Martin van der Eng

www.vdeict.com

Welkoop 't Kraaienest Menno Landman www.welkoop.nl
Wiba Banden Rene Boezerooij www.wibabanden.nl
Wijnker Mechanisatie BV Jan Wijnker www.wijnkermechanisatie.nl
Zinnigs tekst en communicatie
Zonvaart Reizen Anna Paulowna
Karen Span
Josefien van der Zon
www.zinnigs.nl
www.zonvaart.nl
Zuurbier Makelaardij Coen Zuurbier www.zuurbiermakelaardij.nl
ZWI Disposables Leon Zwirs www.zwi-disposables.nl